+421 917 640 794 (Po - Pia: 6:30 - 15:00)

Textilné autokoberce

Ponúkame vám niekoľko druhov materiálov, z ktorých si môžete nechať vyhotoviť koberec na mieru podľa vášho vozidla. Nové strihy vyrábame priebežne, ako na slovenský trh prichádzajú nové modely áut! Okrem spoľahlivej ochrany podlahy taktiež dodávajú luxusný vzhľad a znižujú hluk v kabíne. Vďaka výbornej kvalite všetkých materiálov, ktoré používame na výrobu autokobercov, si trvalo udržujú svoj pôvodný tvar. Vyberte si z mnohých farieb a materiálov, chcite výšivku s nápisom alebo logom - žiadny dovoz, všetko sami vyrábame v našich dielňach.

Materiály autokobercov

Autokoberce Štandard sú základným variantom v našej ponuke. Z dôvodu našej snahy ponúknuť autokoberce za naozaj nízku cenu a zároveň si udržať skvelú kvalitu, je typ autokoberca Štandard dodávaný iba v základnej čiernej farbe s čiernym priadzovým obšitím a zároveň nemožno na koberec umiestniť výšivku. Viac informácií o tomto materiále nájdete u daného produktu.
Autokoberce Carrera sú zlatou strednou cestou. Tieto autokoberce sú kombináciou vysokej kvality a uspokojivej ceny, takže vyhovie naprostej väčšine. Tento koberec je rovnako ako koberec Štandard, u vodiča na mieste pod pätou, vždy zosilnený ďalšou vrstvou koberca, ktorý dvojnásobne predlžuje jeho životnosť. Pri variante autokoberca Carrera je možné okrem samotnej farby koberca kombinovať aj typy a farby obšitia a je ho možné opatriť výšivkou podľa Vašej ľubovôle, čím dôjde k vytvoreniu naozaj unikátnych autokobercov, ktoré svojim dizajnom a štýlom budú úplne ladiť s Vaším miláčikom. Viac informácií o tomto materiále nájdete u daného produktu.
”Elegancia nespočíva v tom, že si vás niekto všimne, ale v tom, že si vás niekto zapamätá” (Giorgio Armani). A práve na tom si zakladá kúzlo autokobercov Elegant, ktoré sú vyrobené z jedného z najkvalitnejších materiálov z našej ponuky. Vďaka jeho vysokej gramáži výborne absorbuje hluk. Ďalej tu máte možnosť pridať na autokoberec výšivku a zvoliť si typ a farbu obšitia. Kombinácia všetkých vyššie uvedených faktorov zlepšuje nielen pôžitok z jazdy, ktorý je potom naozaj nezabudnuteľný, ale hlavne celkový dojem z vášho vozidla. Viac informácií o tomto materiále nájdete u daného produktu.
Jedinečné farebné autokoberce, ktoré upútajú pozornosť už na prvý pohľad vďaka farbám, a predovšetkým nie sú bežne dostupné. Sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu a štandardne dodávané s najkvalitnejším typom obšitia koženkou. Možno ich zaobstarať v dvoch farebných variantoch – červená a modrá. Z dôvodu veľmi špecifického materiálu nemožno autokoberce Enzo opatriť výšivkou. Pokiaľ radi vyčnievate z davu, tak autokoberce Enzo sú to pravé pre Vás! Viac informácií o tomto materiále nájdete u daného produktu.
Autokoberce Exclusive, ako už názov napovedá, sú naozaj špeciálnou záležitosťou. Ručne prešívaná koženka a možnosť voľby nepreberného množstva kombinácií obšitia a jeho prešitia zaistí luxusný doplnok do Vášho vozidla presne podľa Vašich predstáv.

Obšitie textilných autokobercov

Autokoberce Carrera a Elegant je možné obšiť Vami zvoleným materiálom, a to buď priadzou, lemovkou alebo koženkou. Obšitie lemovkou a priadzou je už štandardne započítané v cene produktu a je možné u nich voliť rôzne farebné prevedenia. U najkvalitnejšieho typu obšítia – koženky môžete navyše podľa potreby kombinovať farby koženky s rôznymi farbami jej prešitia a vytvoriť si tak naozaj jedinečné koberčeky s luxusným vzhľadom do Vášho vozidla.

Priadza

Farby priadze
farby priadze

Lemovka

Farby lemovky
farby lemovy

Koženka

Farby koženky
Farby koženky

Farby nití
Farby nití

Fixácie

Samozrejmosťou u väčšiny našich autokobercov sú fixácie, ktoré umožňujú daný koberec upevniť (zafixovať) k podlahe Vášho vozidla, čím sa zabraňuje nechcenému posúvaniu koberca pri vystupovaní či nastupovaní alebo dokonca aj pri jazde.

Všetky autokoberce z našej ponuky sú automaticky vyrábané s fixáciami podľa originálneho strihu. V prípade, keď vozidlo nemá fixáciu priamo z originálnej výroby, tak ani koberec nie je štandardne vyrobený s fixáciami. Pokiaľ má Vaše vozidlo prirobené fixácie, či iné ako od výroby neváhajte sa na nás obrátiť na eshop@azauto.sk alebo telefonicky +421 917 640 794 a my Vám radi poradíme! Prípadne môžete zaslať fotografiu.


Výšivka

Na všetky autokoberce Carrera a Elegant je možné umiestniť výšivku podľa Vašej ľubovôle. Jednoduchším a lacnejším variantom je ľubovoľný nápis podľa vzorových fontov, ktoré sú zobrazené pri konfigurácii Vašej sady autokobercov. Na autokoberce je možné tiež vyšiť takmer akékoľvek logo, ktoré si budete želať s výnimkou prípadov ochranných známok.

Výšivka je vyrobená z vysoko kvalitných nití od českých dodávateľov za pomoci moderných vyšívacích strojov. Akonáhle je výšivka vyhotovená, je následne implementovaná na autokoberec pomocou najpokročilejších technologických postupov v podobe vysokofrekvenčného zvárania. Naše výšivky sa vyznačujú dlhodobou životnosťou - teda aj pri častom a opakovanom vysávaní, čistení a samotného používania autokoberca sa výšivka nijako nepoškodí

Autopoťahy na mieru

Máme vlastné strihy na väčšinu áut. Naše materiály sú odolné aj nadčasové. Dodajú interiéru luxusný vzhľad a ochránia po dlhé roky.

Textilné autokoberce

Minimalizujú znečistenie aj hluk. Pozdvihnú vzhľad vášho vozidla a bezpečne držia ako pribité. Radi na nich vyšijeme vaše logo či nápis.

Gumové autokoberce

Ochránia priestor pre cestujúcich a vyzerajú skvelo. Koberce do kufra vám zase uľahčia údržbu. Minimum čistenia, maximum elegance.

Autopríslušenstvo

Potrebujete doplniť vozidlo autotaškou povinnej výbavy, podložkou pod ŠPZ, deflektormi, plastovou vaňou do kufra?