+421 917 640 794 (Po - Pia: 6:30 - 15:00)

Gumové autokoberce do kabín a kufra

Dodávame vysoko kvalitné gumové autokoberce do kabíny vozidla a batožinového priestoru firmy RIGUM. Sú z odolnej zmesi bez pridania PVC, zato s protišmykovou úpravou. Uľahčia vám život v záťažovom prostredí a v zime, kedy interiér auta trpí najviac. Všetku špinu jednoducho zmyjete prúdom vody. Pasujú presne - stačí vybrať značku vášho auta, model, prípadne aj ročník. Ponuku stoviek kobercov každý mesiac rozširujeme o niekoľko ďalších modelov. Vyberte si ten svoj.

Vlastnosti a výhody

Výška hrany

Zvýšená hrana spoľahlivo zadrží vodu a nečistoty, takže neuniknú z koberca do kabíny. Vďaka gumovému kobercu môžete v priestore kufra bez obáv prevážať napríklad stavebný materiál.

Spevnený nášľap

V namáhanej oblasti pedálov na koberci pre vodiča oceníte zosilnenú vrstvu materiálu. Predlžuje životnosť koberca, ktorý sa vďaka nej neprešúpe.

Protišmyková úprava a fixácia

Fixačné prvky a výstupky na spodnej strane gumových autokoberčekov zabraňujú posúvaniu koberca po podlahe. Koberce bezpečne sedia ako pribité, takže interiér vyzerá stále na jedničku.

Presný strih

Gumové koberce sa prispôsobujú strihom konkrétnemu typu a modelu vozidla. Firma Rigum má vlastný tím modelárov, ktorí starostlivo vymerajú každý nový model, takže padne presne na miesto.

Praktický dizajn

Dizajn autokobercov na mieru má štvorčekové prevedenie. Áno, vyzerá to pekne… ale hlavne štvorčeky zaručia, že nedochádza k pretekaniu vody alebo roztápajúceho sa snehu po kobercoch.

Ochrana

Topánky od blata, mokré podrážky, sneh alebo letný prach. S gumovými koberčekmi do auta to vás ani podlahu vozidla trápiť nemusí. Všetko spoľahlivo zadrží kvalitne, starostlivo spracované koberce.
Vstupte do e-shopu s gumovými
autokoberci do kabin
Vstupte do e-shopu s gumovými
autokoberci do kufru

Autopoťahy na mieru

Máme vlastné strihy na väčšinu áut. Naše materiály sú odolné aj nadčasové. Dodajú interiéru luxusný vzhľad a ochránia po dlhé roky.

Textilné autokoberce

Minimalizujú znečistenie aj hluk. Pozdvihnú vzhľad vášho vozidla a bezpečne držia ako pribité. Radi na nich vyšijeme vaše logo či nápis.

Gumové autokoberce

Ochránia priestor pre cestujúcich a vyzerajú skvelo. Koberce do kufra vám zase uľahčia údržbu. Minimum čistenia, maximum elegance.

Autopríslušenstvo

Potrebujete doplniť vozidlo autotaškou povinnej výbavy, podložkou pod ŠPZ, deflektormi, plastovou vaňou do kufra?