+421 917 640 794 (Po - Pia: 6:30 - 15:00)

Autopoťahy na mieru

Výrobu autopoťahu začíname vytvorením presného strihu a zakreslením všetkých prestrihov, vreciek, priehradok a otvorov pre ovládacie prvky sedačiek. Vďaka tomuto sme pripravení na mnoho variantov výbavy daného vozidla. Naše presné autopoťahy absolvovali všetky skúšky pre sedadlá s integrovanými airbagmi. Ale nech nemusíte dlho čítať - ako tvoríme poťahy a ako skvele vyzerajú, vám povie krátke video

Aký je rozdiel medzi univerzálnymi poťahmi do auta a tými na mieru?

Autopoťahy univerzálne navrhujú výrobcovia hneď pre niekoľko modelov áut. Nedá sa preto čakať, že budú sedieť na sedadlá presne. Pri používaní sa posúvajú sem tam, preto sa životnosť materiálov skracuje. Či je možné s takými poťahmi bezpečne používať bočné airbagy, je tiež otázne. Je to varianta pre toho, kto chce hlavne zaobstarať autopoťahy lacno.
Autopoťahy na mieru sú kvalitnejšie. Vyrábame ich pre jeden konkrétny typ sedadla. Starostlivo navrhnutý vzor zaručí, že poťahy na auto sedia úplne presne. Chráni pôvodné čalúnenie. Interiér vyzerá skvele. A nič vás neobmedzuje v používaní všetkých originálnych prvkov sedadiel. Účinnosť airbagov zostáva 100%. My v AZ Auto vyrábame poťahy na mieru. A vieme aj atypické kúsky!

Vzory vnútornej látky/vloženia

Pri autopoťahoch sa snažíme o 100% české výrobky. Látky používame najčastejšie české a slovenské. Vyhovieme aj neštandardným želaniam, vyrobíme napríklad aj kožené autopoťahy.

Vzory bokov/úpletu

Poťahy vyrábame s úplnou presnosťou podľa modelu vozidla – neprekrývajú originálne prvky sedadla. Bezpečne a bez obmedzení tak používate opierky, vrecká, tunel na lyže, bočné airbagy atď.

Možnosti designu/strihu

Naši zákazníci volia najčastejšie strih A – klasik a B – special. Hlavové opierky vyrábame z okrajového materiálu. Strih – aj keď je celý z jednej farby – je vždy členený. Prečo? Aby poťah nekompromisne sedel.
Možnosti designu/střihu
A - klasik
B - special
C - klinek

Prečo autopoťahy od nás?

Na mieru od A do Z

Na mieru od A do Z

Na väčšinu áut máme vlastné strihy - podľa výbavy vozidla, roku výroby. Pokiaľ na daný typ vozidla (atyp alebo novinku) nemáme strih, vieme ho po dohovore urobiť. Ponúkame vám autopoťahy na mieru aj pre nákladné autá.
Kvalitné materiály

Kvalitné materiály

Používame overené materiály. Sú vzdušné, odolné, príjemné na dotyk. Chránia čalúnenie proti všetkým druhom znečistenia i proti odretiu, prepáleniu a pod. Zachovávajú a udržujú hodnotu vášho vozidla po celé roky. Vyrobíme aj kožené poťahy do auta.
Atesty (airbagy)

Atesty (airbagy)

Sme držiteľmi osvedčenia o schválení technickej spôsobilosti výbavy vozidla č. 1962/I a tiež osvedčenia o schválení tech. spôsobilosti výbavy vozidla č. 3310, teda osvedčenie pre autopoťahy pre sedadlá s airbagmi.
Záruka/servis

Záruka/servis

O zákazníkov a ich priania sa zaujímame. O najvyššiu kvalitu sa usilujeme už pri výrobe. Ale aj potom – pri záručnom a pozáručnom servise. Napríklad pre vás držíme materiály, takže nie je problém niečo dorobiť, vymeniť.

Výšivka

Radi by ste na poťah napríklad logo svojej firmy alebo tuningového klubu, čo vydrží dlhé roky? Výšivka je oproti iným typom (potlači) veľmi kvalitná – je odolná, nevyperie sa.
Vstúpte do e-shopu s autopoťahmi

Autopoťahy na mieru

Máme vlastné strihy na väčšinu áut. Naše materiály sú odolné aj nadčasové. Dodajú interiéru luxusný vzhľad a ochránia po dlhé roky.

Textilné autokoberce

Minimalizujú znečistenie aj hluk. Pozdvihnú vzhľad vášho vozidla a bezpečne držia ako pribité. Radi na nich vyšijeme vaše logo či nápis.

Gumové autokoberce

Ochránia priestor pre cestujúcich a vyzerajú skvelo. Koberce do kufra vám zase uľahčia údržbu. Minimum čistenia, maximum elegance.

Autopríslušenstvo

Potrebujete doplniť vozidlo autotaškou povinnej výbavy, podložkou pod ŠPZ, deflektormi, plastovou vaňou do kufra?