+421 917 640 794 (Po - Pia: 6:30 - 15:00)

Prečo A-Z Auto?

Záruky

Záruky

S autopoťahom od nás zostáva úplne zachovaná vaša bezpečnosť. Sme držiteľmi osvedčenia o schválení tech. spôsobilosti výbavy č. 3310 pre autopoťahy sedadiel s airbagmi atď.
Stabilita na trhu

Stabilita na trhu

V roku 1992 sme sa rozhodli pre výrobu autokobercov, pretože nám na trhu chýbal spoľahlivý dodávateľ. Pridať po pozitívnych reakciách zákazníkov autopoťahy bol už iba logický krok.
Servis

Servis

Predajom to pre nás nekončí. Naši zákazníci si pochvaľujú tiež servis. Držíme materiály, takže nie je problém dorobiť čokoľvek aj po záruke, vieme opraviť aj svoje staršie výrobky.
Komplexnosť

Komplexnosť

Autopoťahy, koberce a potlač realizujeme od A do Z . Sme kompletne sebestační, takže reagujeme pružne. Napr. koberce rozširujeme o niekoľko modelov mesačne.
Rýchlosť dodania

Rýchlosť dodania

Dbáme na naddimenzované zásoby materiálov. Vďaka tomu nám nikdy nič nechýba a môžeme sa sústrediť na svoju prácu. V tom sme dobrí, takže vždy včas vyrobíme a dodáme, čo sme sľúbili.
Kvalita

Kvalita

Zlaté české ruky… Vzhľadom k tomu, že naša výroba je v Českej republike naplňujeme toto české porekadlo nielen pri presnej práci pri výrobe autopoťahov a autokobercov. Tiež naše výšivky a odolná termopotlač sú precízne.
Vlastné sklady

Vlastné sklady

Máme vlastné sklady, kde čaká hotový tovar na budúceho majiteľa – takže veľkoobchodníci, ktorí od nás odoberajú produkty, nemusia riešiť nákladné priestory na skladovanie.
Obchodní zástupci

Obchodní zástupci

Poháňa nás vpred spokojnosť zákazníkov. Pravidelne udržujeme osobný kontakt prostredníctvom obchodných zástupcov. Snažíme sa maximálne vyhovieť a dotazy riešime aj telefonicky.

Pomôžeme vám ochrániť vaše auto

Autopoťahy

Poťahy šijeme na mieru s úplnou presnosťou pre uvedený model vozidla. Zaručujú dlhú životnosť a ochranu čalúnenia proti všetkým druhom znečistenia.

Textilné autokoberce

Tvar kobercov prispôsobujeme tak, aby padli na podlahu vášho vozidla úplne presne. Zvyšujú jazdný komfort (odhlučňujú kabínu), dodávajú luxusný vzhľad.

Gumové autokoberce do kabín a kufra

Gumové koberce majú protišmykovú úpravu a vysoký okraj, ktorý spoľahlivo bráni znečisteniu podlahy kabíny alebo kufra vášho auta.

Autopríslušenstvo

Vybavíme vaše vozidlo tiež autodoplnkami – napr. autotaškou povinnej výbavy, autolekárničkou, deflektormi okien, podložkou pod ŠPZ alebo plastovou vaňou do kufra.
Ponúkame